Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příběh 1

4. 6. 2009

Crr crr zavonil budík, Max se ospale zvednou z postele převlékl se a šel na snídani. U snídaně se ho jeho máma zeptala jakého pokémona si zvolí. Já ještě nevím kterého oni jsou všichni dobří. Chikorita ovládá listové útoky a na vyším vývoji ještě rychlé, Cyndaqil zase ovládá ohnivé útoky a jeho vývoj Typholsion je podle odborníků nejlepší a Totodile je moc divoký a prý moc nezvladatelný.
Cyndaqil

Takže je rozhodnuto bude to Cyndaqil. Tak si, ale pospěš nebo si ho vybere někdo. Tak si Max vzal vše potřebné i jídlo pro ohnivé pokémony a vyběhl běžel celou cestu až laboratoře profesora Elma. Profesor Elm přišel Maxovy otevřít a dovedl ho až ke stolu s pokémony. Byli tam všichni což znamená že je tu první. Totodile byl také nezvykle tichý. Max neotálel a řekl "chci Cyndaqila". Pan profesor Elm se mu, ale hodně divil že prý Cyndaquil je hodně ustrašený. Max ale svůj názor nezměnil a řekl že by pořád chtěl Cyndaqila. Pan profesor Elm mu nějak neodporoval a dal mu jeho pokéball. Pan profesor Elm mu ještě řekl že s ním nebude legrace že se musí nejdříve nažhavit, aby mohl využívat své ohnivé útoky. Dále mu ještě dal pokédex a 6 pokéballů. Ješě se tě na něco zeptá řekl pan profesor Elm koordinátorem nebo chceš zápasy na stadionu. Zápasy odpověděl Max. Tak na tvůj první zápas bude trenér na travním stadionu. Najednou se ale stalo něco nečekaného cyndaqil vylezl z pokéballu a skočil Maxovy na rameno. Max okamžitě pocopil že Cyndaqil v pokéballu být nechce. A tak začala Maxova pokémonova cesta.

 

 

 

Max se zastavil hned před domem profesora elma kde uviděl Pidegeyho. Cyndaqile plamenomet křikl Max to však Pidegeyho plně zasáhlo a Pidgey použil vzdušný vír. Cyndaqile vyhni se A použij ohnivé kolo Pidgey poražen padá. Max na něj hodil pokéball. Pokéball se tam 5 minut krutil, ale
 
Nakonec, ale Pidgey ustoupil a nechal se chytit. A Maxovy se podařilo chytit si prvního pokémona. Max šel tedy se Cyndaqilem dál. Najednou na něj někdo zezadu křičí. Byla to také začátečnická 10ti letá trenérka. Jmenovala se Julia vybrala si Chikoritu. Chtěla jít společně s Maxem. Max jí odpověděl že může že bude jen více zábavy. Julia chtěla být zase nejlepší koordinátorka. Tak tedy oba vyrazily na cestu. Julia řekla že její první soutěž bude ve městě jásotvill.chikorita

Takže se stavily ve městě Oldate townu, aby se tam podívaly na jeho Pidgeyho. Když tam dorazily předaly sestře joy pidgeyho. Po 30 minutách vyšla sestra Joy a řekla že Pidgey je naprosto zdravý že může začít trénovat. Maxe to náramně potěšilo a prohlásil že jdou právě trénovat. To se ale najednou spustil poplach přiběhla sestra Joy a řekla že nějací dva padouši vykradli celé pokémonské středisko včetně pokémonů. Max a Julia se okamžitě rozhodli že pomůžou dostat pokémony zpátky. Vyběhly do místnosti a vyděli dva padouchy kteří si říkají Team Rocket. Max vyděl všechny pokémony vsítě jak je vytahuje velký balón. Neváhal a povolal Pidgeyho a řekl "železné křídlo Pidgey" Pidgey přesekl síť a pokémoni spadli nazem. A teď si volím chikoritu řekla Julie a listovou břitvu a udělej do balónu díru. Balón odleťel ani ti padouši nestihli povolat své pokémony. Pidgey a chikorita se vrátily do pokéballů.

 

 

 

Ještě než Max a Julia odešli řekla jim sestra Joy že, aby se dostaly do Jásotvillu musí projít přes temný les. To je v pohodě řekl Max. To bych neřekla potřebujete hothota nebo noctawla aby jsete jím prošli. A poroč? zeptal se max. Sestra Joy řekla že tam můžou kohokoli postihnout halucinace a
noctowl

jedině tito pokémoníi vás dokáží ochránit. A kde se dají chytit? zeptala se Julia. Jedině před temným lesem. Max a Julia tedy šli do temného lesa. Před lesem létalo spousty hothotů a noctowlů. Tentokrát povola Julia svou chikoritu. Chykorito listovou břitvu. Všichni hothotové a noctowlové uleťely jen jeden noctowl tam zůstal. Chikorito listovou břitvu. Noctowla a smetlo na zem. Chikorita náhle začala mlátit do stromu. To je zmatení zvolal Max. Chikorito skoč do támhletoho jezera. Chikorita do něj skočila a hned vylezla a byla jako dříva. Chikorito náryzový útok Noctowl je na zemi a teď listvou břitvu. A potom Julia hodila pokéball. Opět se tam 5 minut kroutil a nakonec noctowla chytil. Noctowle pojď ven. Max a Julia vešli do lesa. Když byli zhruba uprostřed lesa všiml si Max že se v křový něco hýbe. A vyskočil ven bulbasaur.

 

 

 

Max si řekl že by se mu takový bulbasaud hodil. Pojď ven cyndaqil a teď ohnivé kolo. Bulbasaur použil výhonky. Cyndaqile použij ohnivou kouly a po nárazu použil plamenomet. Bulbasaur popálený upadl a teď pokéballe leť. Bulbasaur v něm dlouho zápasil, ale pak opět vylez ven ještě rozčílenější než předtím. Maxovy to došlo. Bulbasaur je naštvaný protože děláme rámus. Cyndaqile oslab ho znovu plamenometem to už, ale bulbasaur padl a nemohl dál takže ho Max dokázal chytit.
bulbasasur

Potom julia a Max pokračovaly dál až vyšli z temného lesa. Noctowle vrať se řekla Julia a noctowl se vrátil do pokédexu. Šli dlouho až do města vermilion tam si Max nechal vyléčit svého cyndaqila a bulbasaura. A když šli dále předl je zase team rocket. Povolali arboka a wezenga. Pojď ven Pidgey a ty taky noctowle. Pidgey teď ocelové křídlo. Noctowle použij zmatení. Arbok se vyhnul a výzing bouchá do zdi. Pidgey teď ocelové křídlo do wezenga. Noctowle použij nárazový útok do arboka a rakeťáci odletěli. Pidgey vrať se a noctowle ty taky a tak pokračoval Max a Julia dál.

 

 

 

Max a Julia konečně dorazily do města Jásotvill kde se koná Juliina první soutěž. Na úvod chce použít chikoritu a na zápas Noctowla. Julia a chikorita dlouhou dobu přemíšlely nad úvodem a nakonec se na jednom shodly. Nejdříve Chikorito použij listovou břitvu a nech ji točit koklem sebe. Teď z nich odělej obrovský výr a natoč je do tvaru jehlanu a vyskoč nad něj a použij listovou břitvu a celé to znič. Za nedlouho soutěž začala povedlou se jí dostat do druhého kola. Tam proti ní stál trenér který si zvolil charizarda a tak boj začal. Caricarde vyleť přikázal trenér noctowle ty taky a teď použij zmetení noctowle. Charizard spadnul na zem a nemohl vstát to ubralo trenérovi hodně bodů. A teď noctowle použij prutký náraz. Charizarde zvedni se a smeti ho křídlem a ohnivý útok a konec. Tento zápas vyhrál Brayn (ten trenér s charizardem). tím pádem vyhrává stužku Brain.
charizard

Julia sklesle odešla před vchodem se sešli s Maxem a spolu odešli dál do města Oreburg

 

 

 

 

Max a Julia a dorazili do města Oreburg na stadionu však nikdo nebyl. Dozvěděli se že Rourk býva často je pryč a kope skameněliny. Došli ke skále kde Rourk kopal a zrovna vyděli jak vykopal skamenělinu. Tu vzaly na stadion a tam si dal Rourk s Maxem zápas. První pokémon byl geodud a Max zvolil pidgeyho Pidgey ocelové křídlo geodud odrazil jeho útok jako nic. Pidgey, ale začal
geodud
podivně zářit a najednou se stal větší. To znamená že se vivinul na Pidgotta.
Pidgeotto

Výborně řekl Max ocelové křídlo a rychlí útok geodud leží na zemi geodode náraz pidgeotto chytniho za ruce a vyzvedniho do vzduchu a pusť ho dolů. Geodud není schopen pokračovat výtězí Pidgeotto. Pidgeotto vtrať se Rampardosy teď ty. Volím Cyndaqila. Cyndaqile ohnivé kolo rampardosy odraž ho. Cyndaqile použij ohnivou kouly do jeho očí. Rampardos je oslepený. Teď cydaqile ohnivé kolo rapardosy máchej osasem. Cyndaqila to plně zasáhlo. Cyndaqil se pomalu zvedá ale nakonec upadl . Cyndaqile vrať se pojď ven bulbasaure. Bulbasaure listovou břitvu. Rampardos spadl. Teď hyper paprsek a pak listovou bouři. Rampardos nemůže dál výtěz je bulbasaur výtězí tím pádem výtězem se stává Max. Max byl hrozně šťastný Julia mu pogratulovala. Max si šel vyléčit své pokémony a pokračovaly dál do města Floaroma.

 

 

 

 

May a Julia pokračovali do města Floaroma. Když ale viděli na biboardu že profesor Elm každo ročně pořádá pokémoní tábor. Max a Julia se okamžitě běželi přihlásit, ale zbývala jen minuta a oni měli cestu ještě před sebou. Nakonec tam doběhly ale o 5 min. později. Omluvily se a zařadily se mezi ostatní. Profesor Elm jim řekl že nazačátek dostanou pokémona a ten kdo se s ním nejvíce spřátelí dostane pro své družstvo body navíc. Max dostal Shieldona a Julia dostala poochyenu.
 
Shieldon vypadal že je ospalý a že každou chvíly spadne a usne naopak z poochyeny přímo vyzařovala energie. Profesor Elm ještě dodal že nakonci této zkoušky se budou s těmito pokémony dělat zápasy. Max i Julia byli oba v modrém družstvu. Takže když někdo o body příjde tak ten druhý je může dostat. Max vzal shieldona rovnou na tréning seznámil ho se Cyndaqilem, Bulbasaurem a Pidgeottem. Shieldone zkusíme železnou obranu řekl Max. A teď zkus nárazový útok, zkus skrytou sílu no jo jseš dobrej. Mezi tím zkoušela Julia zkrotit poochyenu, ale nějak se jí nedařilo.
 

Podaří se Julii zkrotit Poochyenu? Vytrénuje Max shieldona aby vyhrál? to vše se dozvíte v příštím díle.

 

 

 


Julia se neustále pokoušela zkrotit Poochyenu, ale stále se nedařilo. Nakonec jí dala najíst a ona se uklidnila. Teď začaly trénovat když to, ale poochyena slyšela zase začala bláznit. Takže ji Julia nic nového naučit nestihla. Večer se konal zápas mezi trenéry a vyhodnocovalo se kdo je nejlepší. Max byl proti klukovi jménem Sten. Ten měl Raychu Max neváhal a povolal svého shieldona. Shidon začal, ale divně zářit jako předtím Pidgey a vyvinul se v Bastiodona. Teď začal
cvb
teprve zápas. Raychu neměl nejmenší šanci bastiodone použij nárazový útok raychu železný ocasbastiodon se trefil ale raychu také. Bastiodone použij dvojitý útok a teď použij hyper paprsek všichni. Raychu vyhni se to ale ovšem nešlo a tak Raychu padl a nemohl dál. Oba dva měli odevevzdat své pokémony když se, ale bastiodon vrátil a Max ho předal profesoru Elmovy bastiodon vylezl ven a zaběhl za Maxe. Všichni pochopyli že bastiodon chce dále pokračovat s Maxem. Marné hodiny se ho pokoušely přemlouvat až nakonec Maxovy Bastiodona nechat protože by věděli že kdyby si ho vzaly zpátky tak by nebyl šťastný a to by nebylo dobré. Takže max dostal 4 pokémona Bastiodona. Už měl bulbasaura, cyndaqila, pidgeyotta a teď nově i Bastiodona. Takže zápasy pokračovaly dále. Další na řadě byla Julia a Poochyena. Poochyena však vůbec nespolupracovala a tak to Julia celé prohrála a Modrý tým byl na druhém místě. Další úkol byl v temném lese. Měli ho celý projít a získat jednu madajly na konci a chytit nějakého pokémonového ducha. To se mělo, ale uskutečnit až zítra mezi tím dostaly Max a Julia své pokoje a šli rovnou spát. Večer ale Max pořád přemíšlel proč k němu tolik Bastiodon chtěl a proč povolily něco co je zakázané.
 
 
 


Max ráno vstal a povolal všechny pokémony a dal jim najíst. Dneska si měl vzít jednoho pokémona a chytit jednoho pokémonového ducha a potom ho dát do tábora. Max delší dobu přemíšlel a nakonec zvolil Bastiodona. Nakonec si to ale rozmaslel řekil si že bastiodon je moc těžký takže zvolil bulbasaur. Přišly na náměstí kde se řadily a vypouštěli trenéři. Max měl jít 4 a
Ivysaur

Julia která si zvolila chikoritu šla 5. Max vyběhl s Bulbasaurem do lesa a začal hned hledat jako první našel Duskula ten mu, ale jednoduše ulétl. Potom našli gastlyho ten se, ale naštval a začal útočit bulbasaure použij dvojitý útok a teď listovou břitvu. Gastly letí do stromu bulbasaure použij slunční paprsek a odstřel ho do stromu gastly se ale boužel pro Maxe vyvinul. Pak ho jednoduše odstřelil a bulbasaur ani nestihl vypálit, ale teď se začal vyvíjet. A místo něj tam stojí Ivysaur. Ivysaure použij sluneční paprsek teď neměl pokémonový duch nejmenší šanci pokéballe leť řekl Max a mezi tím se ještě vyvinul v gengara ale chitil se a a chvíly se tam ale pokébal kutálel. 1.........2.........3...........4..........5 a je to je chycený. Teď musely doběhnout pro medajly a potom se vrátit zpátky. Doběhly ke věži vzaly si madajly a tam také potkaly Julii, gastlyho, chikoritou. Viděla že se mu vyvinul bulbasaur na Ivysaura to bylo doré a tak se vrátily do tábora. Tam jim řekly ať odevzdají své pokémonové duchy a jdo do svých pokojů. Tam Max představil svého Ivysaura všem a šli spát.

 

 

 

 

Max vstalopět jako první a dal najíst svým pokémonům. Potom se vzbudila Julia a povolala chikoritu. Max zjistil že dnes se běží pokémoní marathon. Max si na marathon zvolil bastiodona. Potom šel k profesoru Elmovy společně s julií. Potom zapsaly své pokémony. Průběh je tak že se běží ke stolu
Steelix

veme se pokémon zvolí se a ten vás sveze až k jezeru. U jezera ho vrátíte a vemete si vodního pokémona kterým přeplavete řeku. Toho potom odevzdáte a povoláte svého pokémona a poběžíte vedle seba až do cíle. Max si teda vzal Bastiodona a šel na start Julia byla těsně vedle něj. Potom se vyběhlo Max doběhl ke stolu první a vzal si Steelixe. Naskočil na něj a jeli dál. Hnad zaním doběhla Julia a vybrala si Golema a vyběhli také. Max byl už daleko vepředu a dojeli k Jezeru. Odevzdal Steelixe a vzal první pokéball který viděl. Vylezl z něj Mantine. Stím měl Max navrch protože je to nejrychlejší pokémon. Vypluly a dorazily nakonec za 2min.. Potom vrátil Mantina. A povolal svého Bastiodona. Vyběhli a běžely. Pořád si držely první pozici. Běžely dlouho první a pak je dohnala Julia Běžely vedle sebe až k tunelu kde Max předběh se svým Bastiodonem Julii. Potom proběhly tunelem a dobíhají vedle sebe. Julia a Max se nevzdaly a nakonec doběhla do cíle první Julia a potom Max. Julia se radovala oba opustily tábor a vydali se do města Floaroma.

 

 

 

 

Po cestě do města floaroma se Maxovy a Julii něco mihlo před očima. Běželoi zatím a viděly slabounkou eevee. Přiběhl tam trenér s Croconawem. Julii a Maxovy hnad došlo že je to ten co si vybral totodila. A řval na eevee ať pohne že je slabá. Julia na něj začla křiče že to nemůže. Stenova odpověď zněla nech mě bejt je to moje věc. Sten, Max a Julia se potklaly v pokémonském středisku. To jste zase vy odpověděl Sten dejte mi už pokoj já chci aby se m eevee vyvinula. Juália ale řekla že takhle se pokémoni nevyvíjejí Sten ale odešel,. Venku povolal eevee a croconawa a začal zase eevee mlátit. Julia se tam naštvaja že použila noctowla a Stena omráčila. Když se Sten probudil vyvolal ven eevee kopl do ní a řekl vypadnji už tě nechci vidět. Chudinka eevee odeběhla do lesa a Julia běžela za ním. Eeveeho našla zmalácenou hitmonleem
eevee

který ji napadl. Odehlala hitmonleeho a vzala eevee do pokémonského střediska. Tam ji vyléčila dala ji najíst a napít a zeptala se eevee jestli nechce jít s nimi. Eevee se ale pořád bála a tak odeběhla do lesa. Julia zase běžela za ní a tam ji našla u vysutého stromu kde lízala med buterflee. Julia jí znovu zkusila chytit. Ale zase nic Julia vzala trochu medu do láhvičky sebou a šla s eevee která ji pravděpodobě někam vedla. A potom došli ke sošce Flaerona. Julia to pochopily a řekla eevee. Eevee jestli půjdeš s námi pomůžeme ti k vývynu na flareona. Dala eevee trochu medu a vytáhla pokéball. Eevee přikívla jako že ano. Hodila na ní pokéball. 1..........2..........3.........4...........5 a je chycena. Eevee byla chycena a Julia si nabrala ještě trochu medu a šla do pokémonského střediska za Maxem který četl příručku pokémonů. Když se Max dozvěděl že eevee se nechala chtit řekl výborně. Potom řekla že eevee se chce vyvinout ve flaerona. Max řekl že je to jeho nejoblíbenější vývin eevee Julia řekla že její také. Pokračovali tedy dále do města Floaroma. Když tam došli povolala Julia svou eevee a začaly trénovat kombinaci. Ubytovaly se v hotelu a po tréningu kombinace šli všichni spát.

 

 

 


Druhý den ráno povolala Julia eeveeho a šla cvičit kombinaci zkoušely všechno a pak na to přišli. 5ekla stínový míč a železný ocas a nech ať sstínový míč je na tvém ocasu a potom jich povolej co nejvíce a roztoč je kolem sebea tím míčem co máš na ocase ten ruh zvedni a nad sebou ji rozbij. A to je krásné zvolal Max. Ráno se sebraly šli na soutěž všichni tam už byli a pak to vypuklo Julia se dostala do druhého kola. To se ale náhle přerušilo kvůli velikému dešti. Eevee přímo v aréňe unavou padla. Julia a Max s ní běželi do pokémonského střediska. Tam řekl Max sestře Joy že se eevee chce vyvinout ve flareona. Sestra Joy odpověděla s tím vám mohu pomoct a vytáhla z kapsy ohnivý kémen. Julii se to ale pořád nelíbilo aby se eevee vyvinula hned věděla ale že dala
flareon

slib a proto vzala kámen a položila ho vedle eevee a řekla jestli to opravdu chceš tak si ho vem a vyviň se ale pořádně si to rozmysli. Takže když se vrátily na posteli nestál nikdo jiný než flaeron. Julia ho hned objala. Mezi tím přestalo pršet. A tak se v soutěži pokračovalo dále. Julia do druhého kola hnedle povolala Flaerona. Byla proti Pidgeymu. Flareone použij plamenomet. Flaeronův plamenomet byl ale tak moc silný že pidgey neměl šanci a tak flareon ukončil zápas. Potom byl další a další až se Julia dostala do finále. Tam měla za úkol porazit Umbreona. Takže flareone použij ohnivé kolo vykřikla Julia umbreone použij železný ocas. Flareone vyskoča dvojitý náraz umbreone stínový míč a odraž to to ale umbreon nestihl a tak ho flareon trefil. Konec výtězem této soutěže se stává Julia a její Flareon. To juliu tak rozveselilo že nemohla přestat skákat.Venku se setkala s Maxem který ji pogratuloval a šli dáll do města eterna. Když došli do města eterna max běžel na stadion ale narazil do dveří a bylo zavřeno. Tak se ubytovaly a šli rovnou spát.

 

NO TO BY VÁM MOHLO NA ČTENÍ STAČIT...

Pokud Vám to přijde povědomé tak jo, skopčila jsem to...

A omlouvám se, ale zkuste si vést stránky o Pokémonech když nemáte Jetix...

No to neřešte, tak, Adioos!

 

Náhledy fotografií ze složky Pokáčci

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hmm

(Misty, 21. 2. 2010 11:08)

je to super ale ty jsi kopíračka skurvená

Re: hmm

(ondris, 10. 1. 2013 17:56)

Stačí se jenom vyznat v Pokémonech a chce to lepší pravopis!!!!!!

blbost

(oshavot, 30. 1. 2011 13:52)

oreburg je v sinu a sindaquil,chicorita a totodile se d8vaj9 v jothu.

Arcanine

(Arci, 5. 8. 2010 11:20)

heh =)

budou

(kamacuki, 4. 7. 2010 22:55)

bude ještě další

Misty

(hmm, 21. 6. 2010 12:23)

muj nazor ssssssssuuuuuuuuper nooooooo?

husty

(Marek Pokemontans and wrestleondans, 20. 6. 2010 14:44)

Tenhle pribeh je celkem hustej ani mi nevadi ze je zkopirovanej proste OK

tgdre

(fwsg, 23. 1. 2010 20:05)

njh